سودایران»املاک»ويلا»فروش ویلا در نور چمستان شهرکی با سند
فروش ویلا در نور چمستان شهرکی با سند  -pic1

فروش ویلا در نور چمستان شهرکی با سند

آگهی دهنده: سعدی
تلفن: 09112256239
موقعیت: استان مازندران - چمستان - ويلا در چمستان
آدرس: مازندران کیلومتر 11 جاده امل به جمستان املاک رابینسون
قیمت: توافقی
به روز شده در:۱۳۹۵/۱۲/۱
بازدید: 647 بار
ایمیل:

چنانچه قصد خرید و فروش ویلا در شمال کشور (مناطق نور و چمستان) را دارید با ما تماس بگیرید.
ویلا به سبک کانادایی، همکف، دوبلکس، با قیمت بسیار ارزان با وام بانکی، داخل شهرک ویا داخل باغ در دست ماست. شما میتوانید به دفتر ما در تهران نیز تشریف بیاورید و از گالری عکس زمین و ویلاهای منطقه چمستان و نور دیدن فرمایید و مشاوره رایگان دریافت نمایید.
و یا جهت دریافت عکس های بیشتر از ویلا در چمستان و نور ایمیل بزنید.
خرید و فروش ویلا در چمستان را به مشاورین ما بسپارید.
با هر سرمایه ای که دارید میتوانید ویلا بخرید به شرط آنکه مراحل درست و قانونی را طی نمایید و با مشاورین آگاه مشورت نمایید. در منطقه چمستان و نور زمینهایی با وام ساخت به شما پیشنهاد میدهیم.
پیشنهاد ما این است که ابتدا منطقه چمستان را بشناسید سپس اقدام به خرید ویلا و زمین نمایید.

ویلا-فروش ویلا-باغ ویلا-ویلا در شمال-ویلایی-ویلا شمال-فروش ویلا در شمال-ویلا دوبلکس-اجاره ویلا-شمال-خانه ویلایی-باغ ویلا در شهریار-فروش باغ ویلا-فروش ویلا شمال-دوبلکس-ویلا نوساز-ویلا شهرکی-فروش خانه ویلایی-ویلای-ویلا در چمستان-ویلا چمستان-فروش ویلا درشمال-ویلای دوبلکس-ویلا ساحلی-نوساز-اقساط-باغ ویلا شهریار-ویلا جنگلی-ساحلی-ویلای ساحلی-اجاره ویلا شمال-ویلا زیباکنار-ویلا شیک-ویلای نوساز-ویلا اقساط-جنگلی-ویلا در زیباکنار-ویلا در نوشهر-ویلا فروشی-خرید ویلا در شمال-اجاره ویلا در شمال-شیک-خرید باغ ویلا-ویلای شیک-ویلا نور-ویلا در نور-ویلا نوشهر-فروش فوری ویلا-جنگل-سند-باغ ویلا در ملارد-ویلای جنگلی-فروش ویلاشمال-فروش ویلا دوبلکس-فروش ویلای دوبلکس-فروش ویلای نوساز-ویلا سنددار-باغ-ویلا ارزان-سنددار-ویلا در شمال چمستان-ویلا در شمال نور-دریا-ویلای شمال-باغ ویلایی-ویلا در مازندران-ویلادوبلکس-فروش ویلای ساحلی-فروش ویلا چمستان-ویلا در محمودآباد-
0.1043